Astropay özetlenecek olursa ;  en basit anlatımla Ön ödemeli kart sistemidir. Buna, kontörlü kredi kartı da diyebiliriz. Astropay şu şekilde çalışmaktadır : İlk olarak sitemizden ( www.kartbayisi.com) bizimle online iletişime geçerek, almak istediğiniz astropay miktarını bize bildiriyorsunuz. Ödeme yaptıktan sonra size 16 haneli astropay pin numaranızı gönderiyoruz. Pin numaranızı astropay geçen siteler de kredikartı gibi kullanabiliyorsunuz. Astropay çok kolay kullanılır ve yaygındır.
İsterseniz astropay kart numaranızı çok uygun fiyatlara bozdurabilirsiniz. Sitemizdeki online yardım bölümünden bozdurmak istediğiniz astropay miktarını bize yazın ve banka hesap numaranızı da iletin, çok kısa bir  sürede bozdurduğunuz ücretin banka hesabınıza geçtiğini göreceksiniz.
Astropay kart alırken Nelere dikkat etmeliyiz? Astropay dolandırıcıları için uyarılar !!!

Öncelikle tanımadığınız bilmediğiniz, güvenilir olmayan sitelerden astropay almayınız. Astropay Kart olarak size kaliteli Astropay hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sitemizden Astropay işlemlerinizi (ucuz Astropay alma ve Astropay bozdurma) çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz. Astropay bozdurma fiyatlarımızı hesaplatabilirsiniz..

Astropay kart sistemi AstroPay LLP sistem tarafından geliştirilmiştir. Astropay sistemi 16 karakterli pin kodu ile çalışmaktadır. Astropay özel bir algoritma ile üretilen Astropay pin kodu, paraya çevrilebilir. Astropay kart ile anlaşması bulunan sitelerden online Astropay pin kodunuz ile alışveriş yapabilirsiniz.

Astropay kart, hali hazırda yüzlerce internet sitesinde geçmektedir. Godaddy gibi alışveriş ve oyun siteleri Astropay ile entegre ödeme almaktadırlar...